Повернутися до звичайного режиму

Український центр оцінювання якості освіти

ЗНО-2021: які предмети вибрати та як зареєструватись

Отже,розклад ЗНО-2021 такий:

  • 21 травнявідбудеться тестуванням з хімії;
  • 24 травня– з іспанської, німецької, французької мов;
  • 25 травня– з англійської мови;
  • 28 травня– з математики;
  • 1 червня– з української мови, української мови і літератури;
  • 4 червня– з історії України;
  • 7 червня– з фізики;
  • 10 червня– з біології;
  • 15червня– з географії.
Реєстрація осіб для участів ЗНО триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.
До30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більше п'яти навчальних предметів.

Випускникам шкіл та учням (студентам) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів, обраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.
Першим обов'язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).
Другим обов'язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).
Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).
Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку:історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускники 2021 року також можуть додатково обрати п'ятий предмет для складання зовнішнього незалежного оцінювання з переліку предметів ЗНО.

Результати ЗНО і вступ до закладів вищої освіти

У 2021 році для вступу до закладу вищої освіти на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (або двох конкурсних предметів на спеціальності, для вступу на які необхідно пройти творчий конкурс).
Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначеніУмовами прийому до закладів вищої освіти у 2021 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.
Перелік сертифікатів, необхідних для вступу на певну спеціальність, можна знайтиза посиланням.
Випускники шкіл минулих років можуть обрати від 1 до 5 предметів для складання зовнішнього незалежного оцінювання на свій вибір.

Реєстрація на ЗНО

Випускники шкіл, студенти професійно-технічних закладів і коледжів реєструватимуться на проходження ЗНО у своєму закладі освіти. Для цього необхідно підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти.
Випускники минулих років мають можливість зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Реєстрація учасників ЗНО триватиме до 5 березня. Водночас комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО мають бути надіслані закладами освітидо1 березня 2021 року включно.

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року триватиме з1 лютого до 5 березня включно.
Додатковий період реєстрації для участі в додатковій сесії триватиме упродовж 6 – 18 травня включно.
Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його довідповідного регіонального центру оцінювання якості освіти(для випускників минулих років).

Звертаємо увагу на те, що комплект реєстраційних документів має містити:

  • оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;
  • засвідчену копію паспорта громадянина України;
  • засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту(для випускників минулих років).
  • за потреби інші документи (медичнийвисновокпро створення про створення особливих умов для проходження ЗНО, копію документа про зміну імені/прізвища, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих іноземною мовою для реєстрації).

Детальніше на Сайті Українського центру оцінювання якості освіти

Кiлькiсть переглядiв: 797

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.