Правила внутрішнього розпорядку для учнів та батьків закладу «Сагунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенівЧеркаської районної ради»


1.Учні зобов’язані прийти до школи за 15 хвилин до початку занять.

2. Учні школи вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

3. Для всіх учнів закладу обов’язковою є шкільна форма чорного кольору для всіх класів.

4. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно одягненим, з охайною зачіскою.

5.Черговий адміністратор, черговий вчитель або педагог-організатор у разі порушення вимог пропонують привести себе в належний вигляд. Зауваження фіксують у журналі щоденного контролю та у щоденнику учня. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.

6. Кожен учень 2-11-го класу має щоденник єдиного зразка, в якому охайно ведуться відповідні записи. Виставлення оцінки за поведінку в щоденник учня відбувається щотижня класним керівником.

7. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття, на уроці трудового навчання - відповідний робочий одяг (халат, косинку, фартух тощо).

8. Учням заборонено приносити до школи непотрібнідля занять речі.

9. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

10. У разі навмисного пошкодження шкільного майна батьки учня зобов'язані відшкодувати матеріальні збитки.

11. Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.

12. Не дозволяється виходити з кабінету під час навчальних занять без дозволу вчителя.

13. Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять. (У разі погіршення стану здоров'я виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють)).

14. У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до школи батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.

15. У разі пропуску навчальних занять з поважноїпричини учню необхідно подати класному керівнику відповідну медичну довідку, при пропуску занять від 3-х днів складається акт відсутності учня.

16. Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території. Забороняється вживання алкогольних напоїв.

17. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

18. Батьки повинні залишити приміщення закладу за 5 хвилин до початку І-го уроку. При потребі відвідати дитину впродовж її перебування в закладі батьки заходять до школи лише під час перерв.

19. Забороняється приносити до школи та на їїтериторію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.

20. Учні 8-11-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором навчального закладу.

21. Учні школи зобов'язані дбайливо ставитися дороботи технічного персоналу школи, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.

22. Після закінчення занять та позаурочних заходівучні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

23. Дані правила внутрішнього розпорядку єобов'язковими для виконання всіма учнями закладу та їх батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 98